O Nas

O Nas

Wiemy że meetingi online sa równie skuteczne co tradycyjne, możemy wymieniać się doświadczeniami , nadzieją , udzielać sobie pomocy, stanowić wspólnotę Kobiet i Mężczyzn których celem jest powstrzymanie się od picia alkoholu i radoscią trzeźwego myślenia i w konsekwencji lepszego standardu życia. 

Meetingi odbywają się poprzez webinary oraz czaty, mozesz również poprosić o pomoc mailingową, oboje z Anią wyraziliśmy na to zgodę, ja również wyraziłem zgodę na pomoc poprzez rozmowę telefoniczną, jest tylko jeden warunek musisz być trzeźwy.

Meetingi odbywają się dwa razy w tygodniu w środy oraz w soboty, o godzinie meetingów zostaniesz poinformowany przez mail. Meetingi są prowadzone na stronie zabezpieczonej hasłem obecnie są to czaty od nowego roku będą to również webinary gdzie będziemy mogli nie tylko ze sobą rozmawiać ale również czatować. Jest więc pewne bezpieczeństwo Anonimowości w naszej Wspólnocie. Prowadzenie meetingu jest rotacyjne, uważamy bowiem że zasada równości w AA nie może się opierać tylko na deklaracjach lecz wszyscy mamy takie same prawa. Na meetingach zabroniona jest ocena i krytyka wypowiedzi innego Alkoholika , ale można przedstawić swój własny punkt widzenia dotyczące kroków, tradycji lub Wielkiej Księgi prosząc o głos  Prowadzącego. Każdy członek AA powinien się zapoznać ze scenariuszem metingu, po to by nie naruszać przyjętych reguł.  Ustanowiliśmy też zasadę że nie musisz mówić przy każdej wypowiedzi Jestem Alkoholikiem, ważne byż realizował program 12 Kroków w duchu Wieliej Księgi ponieważ to zapewni Ci utrzymanie trzeźwości. 

Poniżej znajdziesz plik ze scenariuszem meetingu , odnajdziesz go również z innymi plikami np Niezbędnikiem Nowicjusza, pliki z archiwum meetingów odnajdziesz na podstronie pliki grupy

Moderator Grupy  ZAUFAŁEM BOGU
Grzech Alkoholik

Pobierz pliki

Kreator www - przetestuj za darmo